Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Urinoterapie - Léčba močí   (str. 1)
 
Píďalka   
18.02.2023 20:05
Bydliště: ČR
1379 446 1788 
Vaska

S Vaskou, tehdy mu bylo 22 let, jsme se poprvé setkali zhruba před třemi roky. Byl nám nad míru sympatický a drželi jsme se v častém styku. Asi po roce se nám přiznal, že má už pár let problém s jazykem a že se to horší. "Vyplázni ho." povídám mu. Víc než půlku jazyka měl silně zduřelou, prorostlou černo modrými žilkami, unikala mu z něj sražená, téměř černá krev, no zkrátka nádor jak nám je ukazují na krabičkách cigaret. Lálinka ho vzala na kliniku, aby se na to podíval pan doktor. Ten to prohlásil za nezhoubný nádor, který si však nutně vyžaduje co nejrychlejší operaci, takže uříznutí alespoň půl jazyka a jak známo, s výsledkem zcela nezaručeným.

Toto řešení se ani Vaskovi ani nám vůbec nezamlouvalo a poradili jsme mu fénixky. Skutečně je nějaký čas bral, ale jak a kolik nevíme. Jenom víme, že se mu jazyk během 4 měsíců postupně lepšil, zduřenina spadla tak na třetinu a zmizelo to téměř černé a modré. Stále to ještě krvácelo, ale o hodně méně než na začátku, a krev byla už jen temně červená. Samotná zduřenina byla jen tmavě rudá a flekatá. Pak Vaska odjel na 4 neděle domů na Ukrajinu. Fenixovy slzy si sebou nevzal prý v obavách z hraniční kontroly a když přijel nazpět, byl na tom zase o hodně hůř. Dál trvdil, že fénixky zase už bere, ale později jsme zjistili, že je už dál bral velice zřídka a jazyk se horšil. Před půl rokem se do něj začala opírat kvůli jazyku, teď už zase v dost příšerném stavu, jeho rodina a že musí nutně na operaci.

No a Vaska se opět obrátil na nás, co prý s tím teď. My jsme nevěděli, že fénixky od svého výletu na Ukrajinu velice omezil, pokud s nimi úplně nepřestal, a usoudili jsme, že přestaly zabírat.

Vyklopil jsem tedy na něj urinoterapii: "Vasko, úplně přestaň jíst a začni pít svou veškerou moč, hlavně pak raní, a nepij žádné limonády a vůbec nic sladkého, jenom případně čistou sodovku, nebo kohoutí vodu a jestli něco ještě jiného, tak hořký čaj. Vaska byl evidentně pod velikým nátlakem rodiny a dal si říct. Asi si taky dovedl představit, jaký by byl bez víc než půlky jazyka, jestli ne celého, frajer. Výsledky prvních devíti dnů té kůry tady máte na fotkách. Pak jsme se neviděli až za cca další čtyři týdny a ani nevíme, jak Vaska v té době pokračoval s terapií. Definitivně ale víme, že už něco jedl, ale tvrdil, že moč stále pije, i když ne všechnu. To už měl jazyk na pohled zcela normální (Lálinka to zapoměla cvaknout), nicméně říkal, že ještě uvnitř cítí něco malého a zatvrdlého. Pár dnů na to nám ale zmizel naprosto z dohledu, takže úplný konec nevíme.

Ahoj Píďalka
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) 
 
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License