 | Adam 21.02.2023 10:51 Bydliště: Praha
|
| Macintosh napsal(a): Za vyše 100 rokov "generátor" Figuera nikto nikdy zmysluplne nerozbehol
a tak to zostane ďalších 100 rokov... |
Mně osobně toto přijde jako naprosto zbytečné úvahy. Jako kdyby mělo být nějak podstatné to,
kterým věcem my osobně - Ty nebo já - věříme.
Věřit nebo nevěřit v něco externího ve skutečnosti nemá žádný "informační potenciál"
a nic zásadního to neznamená, je to vždy jen osobní domněnka.
Energy1 tvrdí, že Figuera není jen jeho nějaký sen,
ale že se mu to povedlo zrealizovat.
A jak už jsem psal, je zbytečné se zakusovat do nějakých vyhraněných názorů,
zda tomu důvěřovat nebo nedůvěřovat, pokud Energy1 navíc zmiňuje
spoustu střípků o tom, jak na to.
Kdo chce, může se těmi střípky inspirovat.
Toto fórum je o hledání cest a ne o hromadění negace, že určitě něco nepůjde.
Já docela chápu, proč se Figueru nikomu nepovedlo rozchodit.
V patentu se prakticky vůbec nevyskytují některé velmi klíčové věci,
které jsou o hlubších věcech magnetizmu a bez kterých Figuera nikdy nepojede.
To v tom patentu prostě není.
Je úplný nesmysl doufat, že by kterýkoli ubohý kamínek města naše elektrifikoval.
Žádnou energii jsme v kameni neobjevili 1000 let a po dalších 1000 let to tak zůstane.
pán X. Y., roku 1925 |
|