Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 17)
 
Adam   
21.02.2023 10:51
Bydliště: Praha
6425 584 6134 
  Macintosh napsal(a):    Za vyše 100 rokov "generátor" Figuera nikto nikdy zmysluplne nerozbehol a tak to zostane ďalších 100 rokov...

Mně osobně toto přijde jako naprosto zbytečné úvahy. Jako kdyby mělo být nějak podstatné to,
kterým věcem my osobně - Ty nebo já - věříme.
Věřit nebo nevěřit v něco externího ve skutečnosti nemá žádný "informační potenciál"
a nic zásadního to neznamená, je to vždy jen osobní domněnka.

Energy1 tvrdí, že Figuera není jen jeho nějaký sen,
ale že se mu to povedlo zrealizovat.
A jak už jsem psal, je zbytečné se zakusovat do nějakých vyhraněných názorů,
zda tomu důvěřovat nebo nedůvěřovat, pokud Energy1 navíc zmiňuje
spoustu střípků o tom, jak na to.
Kdo chce, může se těmi střípky inspirovat.
Toto fórum je o hledání cest a ne o hromadění negace, že určitě něco nepůjde.

Já docela chápu, proč se Figueru nikomu nepovedlo rozchodit.
V patentu se prakticky vůbec nevyskytují některé velmi klíčové věci,
které jsou o hlubších věcech magnetizmu a bez kterých Figuera nikdy nepojede.
To v tom patentu prostě není.


Je úplný nesmysl doufat, že by kterýkoli ubohý kamínek města naše elektrifikoval.
Žádnou energii jsme v kameni neobjevili 1000 let a po dalších 1000 let to tak zůstane.

pán X. Y., roku 1925
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License