Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 17)
 
martin11    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
21.02.2023 13:03
Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858 110 3651 
  Poota napsal(a):    Inu "podle peří poznáš ptáka, podle řeči sysifáka"

Pánové, prosím neplevelte v tomto vláknu svýma nepodloženejma úvahama...vycházíme z toho, že Energy1 má funkční vzorek , který třeba čeká na replikaci...
...úvaha typu to nemůže být...a kecy kolem jsou kontraproduktivní...pokud nedodáte matematicky doložené výpočty, či jiný důkaz o nemožnosti existence tohoto....
jak jednou řekl Bolek Polívka... "...milostivá já tu vaši také neviděl, ale věřím, že ji máte..."
...a když už jsme u toho, kolik z vás se tímto fenoménem zvaným Figuera zaobírá...mám pocit že nikdo...proč tomu tak je?? protože tomu nerozumíme, nevíme, dokonce ani zdaleka netušíme, co se nám tady Energy1 snaží vysvětlit...asi jako jediný zde doháním školní vzdělání v oboru elektromagnetizmus...v sedmdesáti studuji třeba toto:

https://en.wikipedia.org/wiki/Electrical_reactance,

nebo co to je Remanence...a jak doporučil Energy1...pochopit souvislosti....možná mě to jde i lépe, jako fotograf nejsem zatížen původním vzděláním....tak....a konec planých diskuzí...nebo se rozzlobím a ....
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License