 | Energy1 21.02.2023 15:01
|
| | Oponovali mi hodně vysoké kapacity z fyzikální ČVUT a natřel jsem si je na chleba. Zjistili, že teorie jsou fyzikálně správné včetně výpočtů, tak zmlkli. A stejně si natřu na chleba já tebe, pokud tady začneš máchat rukama. Takže ti radím, zvaž slova než začneš šířit bludy. Jiný názor mít můžeš, to nikomu nevyvracím, ale zpochybňovat teorie na kterých pracuje generátor nebudeš. V opačném případě musíš fyzikálně doložit v čem se mýlím |
|