martin11 napsal(a):Figuera se musí pochopit...je to jako "víra " ...v kostele...prostě věříte,
Verím a modlím sa, a je to platné ako v cigáňovej ruke lopata.
Ak by sa mne podarilo zacykliť MM, alebo sfunkčniť Figueru, tak si to užívam s úsmevom na tvári a nerozhodí ma žiadna kritika