 | Energy1 21.02.2023 18:56
|
| Po cestě k úspěchu za volnou energií jsem potkal nespočet záporáků, byli to různí lidé od dělníků až po inženýry v elektrooboru. Také nejbližší kamarádi měli silnou nedůvěru, někteří mě dokonce považovali za blázna. Také členové rodiny mě nijak psychicky nepodpořili a moje investice do těchto věcí považovali za vyhozené. Bylo velmi těžké to psychicky vůbec zvládnout, apeluju tak na ostatní, kteří dopadnou stejně, vydají-li se cestou těchto strojů. Slova jako nelze, neexistuje, nemožné atd. jsem slyšel často, naopak pozitivních lidí bylo velmi málo. Systém totiž vychoval dokonale přesvědčené lidi o neexistující volné energii a tohle je ten největší problém. Pak je tu cenzura, kdy skutečná fyzika a věda teoretické principy znají, ale jsou tajeny před veřejností a to je případ Figuery.
Neznamená, pokud je patent starý 120 let, že po celou tu dobu se někdo pokoušel o replikaci. Znovu objevení Figuery bylo teprve před 11ti lety, do té doby ležely patentové spisy pod vrstvou prachu. A za těch 11let postavilo úspěšně mnoho lidí tento generátor |
|