 | Macintosh 23.02.2023 13:44 Bydliště: SK
|
| martin11 napsal(a): ...praktický dotaz, má někdo zde zkušenost s navíjením cívek, z čeho nejlépe udělat kostřičku... |
Kostričky si nechávam tlačiť/tisknout na 3D tlačiarni. Záleží od tepelného
zaťaženia výsledného zariadenia.
V prílohe sú vyobrazené kostričky zhotovené pre aktuálne rozpracovaný
projekt.
Pri navíjaní si dávaj hlavne pozor na izolačné medzivrstvy, každých 20-25V
by mala nasledovať izolačná vrstva, aby ti vinutie neprebíjalo.
 |  Kostričky (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|