 | Adam 23.02.2023 15:27 Bydliště: Praha
|
| Když jsem něco navíjel, snažil jsem se to vyřešit tak, aby kostřička byla jen pomocná - dočasná.
Abych po navinutí smotek nějak zpevnil a kostřičku pak mohl rozebrat a dát pryč.
Nejvíc kvůli tomu, aby nevznikala zbytečně velká distance drátu vinutí od hmoty jádra cívky...
Ale aby vinutí bylo k jádru co nejblíže, co nejtěsněji.
A tímto způsobem bych třeba teplotu nemusel řešit vůbec... |
|