 | martin11 23.02.2023 20:10 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Energy1 napsal(a): Co tak najednou ses dal do stavby? Vždyť generátor Figuery přece nemůže fungovat... |
...no třeba Macintoš změnil názor...nebo si to spočítal...přes noc...a už má kostřičky...
...já se stále jen učím....a žádný elektroinženýr mě nechce vyslyšet a pomoci....tak si jen tak budu motat magnety....
za nejdřív se něco naučím a za druhé napadlo mě něco jiného nežli získat energii,,,prostě nějaký pokus s rostlinami a magnetizmem...když se to už učím, tak to využiju jinde... |
|