 | Energy1 27.02.2023 16:37
|
| martin11 napsal(a): ...jako fotograf jsem nikdy žádnou cívku nemotal.... |
Chválím tvou snahu a zapálení, ale nevzal sis velké sousto sestrojit figueru? Z vlastní praxe mají s figuerou problémy i dlouholetí profíci z elektrooboru, lidi co mají zkušenosti s indukčními obvody. Běžní elektrotechnici jsou vzdálené od generátoru míle daleko a lidi co nejsou z oboru tak jsou vzdálené světelné roky daleko. Ovládat elektrotechniku je při stavbě Figuery silně žádoucí, stejně tak zkušenosti s výrobou cívek a traf. Techniku navinutí cívek jsem nepřímo vyjádřil v obecném principu fungování generátoru. |
|