Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 21)
 
Energy1   
27.02.2023 16:37

1955 112 2046 
  martin11 napsal(a):    ...jako fotograf jsem nikdy žádnou cívku nemotal....

Chválím tvou snahu a zapálení, ale nevzal sis velké sousto sestrojit figueru? Z vlastní praxe mají s figuerou problémy i dlouholetí profíci z elektrooboru, lidi co mají zkušenosti s indukčními obvody. Běžní elektrotechnici jsou vzdálené od generátoru míle daleko a lidi co nejsou z oboru tak jsou vzdálené světelné roky daleko. Ovládat elektrotechniku je při stavbě Figuery silně žádoucí, stejně tak zkušenosti s výrobou cívek a traf. Techniku navinutí cívek jsem nepřímo vyjádřil v obecném principu fungování generátoru.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License