 | Poota 12.04.2023 19:07 Bydliště: Praha
|
| Čistě soukromě si myslím, že generátor Figuera jako zdroj volné energie není pro "systém" příliš nebezpečný, tedy hlavně proto, že pro soukromníky je příliš těžký a drahý, takže nehrozí jeho masivnější rozšíření.
A na druhou stranu zase komerční využití ten "systém" nijak neohrozí, protože sice bude vyrábět elektřinu zdarma, ale ta se bude prodávat za běžnou cenu, takže jenom s větším ziskem, což trh nijak neohrozí. |
|