 | Adam 23.04.2023 13:20 Bydliště: Praha
|
| cimirek napsal(a): Zeptal jsem se UI na bifiliární vinutí a toto napsala. ... |
Na té UI je poměrně fascinující, že je znát, že na to jde do velké míry opravdu "svéhlavě",
autonomně. Zde se to tedy propisuje i do toho, nakolik (ne)vhodně míchá do záležitosti
cívky i kapacitu, a to bez zmiňování aspektu mezizávitového napětí.
Je to ale opravdu zajímavé. |
|