 | Had 04.05.2023 00:06 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Měl jsem dojem že řešíme lidskou společnost a tím i člověka. A ty opět odvadíš pozornost jinam. Nikdo neříká že nejsme součástí většího celku. Můžem se bavit o vesmírných válkách nebo střety mezi kladnými a zápornými bytostmi (jednoduše řečeno). Budou to úžasný informace, ale k čemu mi tady a teď jsou. Čím zlepší můj život? Mohu to nějak ovlivnit?
Můj život ovlivňují lidé kolem mě. Jak se chovají, jak myslí a to vytváří společnost. A nevykultivovaný člověk bude vždy jednoduše manipulovatelný a ovládaný třeba tím ...... .
Právě proto že se nechce zabývat sám sebou, protože jeho velký ego mu to nedovolí, vždyť on to ví nejlépe!. |
|