Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 6)
 
Had   
04.05.2023 00:06
Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
1534 90 1476 
Měl jsem dojem že řešíme lidskou společnost a tím i člověka. A ty opět odvadíš pozornost jinam. Nikdo neříká že nejsme součástí většího celku. Můžem se bavit o vesmírných válkách nebo střety mezi kladnými a zápornými bytostmi (jednoduše řečeno). Budou to úžasný informace, ale k čemu mi tady a teď jsou. Čím zlepší můj život? Mohu to nějak ovlivnit?
Můj život ovlivňují lidé kolem mě. Jak se chovají, jak myslí a to vytváří společnost. A nevykultivovaný člověk bude vždy jednoduše manipulovatelný a ovládaný třeba tím ...... .
Právě proto že se nechce zabývat sám sebou, protože jeho velký ego mu to nedovolí, vždyť on to ví nejlépe!.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License