Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 6)
 
minsc   
05.05.2023 19:37
Bydliště: Příbram
668 51 719 
  Had napsal(a):    Je krásně vidět jak je ve společnosti bagatelizována temnota, potom mně zajímá, kde se bere ta temnota v těch vládnoucích kruzích, odkaď pochází? Jak může společnost mít nějaký vzestup, když si volí do čela takové...

Běžně se to neví, ale “paranoidní schyzofrenici” opravdu slyší hlasy. Oficiálně se tvrdí, že jsou to halucinace, způsobené “chemickou nerovnováhou v mozku”. Jenže řada věcí toto vyvrací. Například pokud to jsou halucinace, proč říkají vždy pouze negativní věci ? Proč ne někdy neutrální či dobré. Také nemilují některé pasáže z bible, nebo určitou hudbu, frekvence. V knize pana Kristka je popsáno, které drogy systém skrytě podporuje. Včetně zřejmě některých léků. Jsou to ty, které můžou otevírat určitým entitám vrátka do lidí. A pokud byla řeč o elitách, tak sypat si kokain do zádele z těchto důvodů není moc dobré.
Ostatně hlavním úkolem zdravotnictví a vězeňství je způsobovat lidem trauma. Myslím že všechny nitky se spojují dohromady.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License