Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 6)
 
Hana   
07.05.2023 08:44

740 50 1030 
  Allamouti napsal(a):    Viete o niekom, kto už prešiel do 5D, alebo niekto tunajší? Myslíte, že je to prechod len duchovný, fyzickej podstaty tela sa to netýka?

Na stránkách Tartaria.sk se píše:
Čtvrtá Dimenze je v kladné části biopole milost a láska, v záporné závist a nenávist.
Pátá Dimenze je v kladné části komunikace na bázi cti či jistiny, tedy podávání nezkreslených, pravdivých informací, v záporné části biopole jde o lež a podvádění.
Tyto Dimenze zde tedy jsou už dávno,

Takže nabízený vstup do čtvrté a páté dimenze je zase nejspíš past na nevědomé lidstvo....

https://www.tartaria.sk/armageddon-2/
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License