 | Hana 07.05.2023 08:44
|
| Allamouti napsal(a): Viete o niekom, kto už prešiel do 5D, alebo niekto tunajší? Myslíte, že je to prechod len duchovný, fyzickej podstaty tela sa to netýka? |
Na stránkách Tartaria.sk se píše:
Čtvrtá Dimenze je v kladné části biopole milost a láska, v záporné závist a nenávist.
Pátá Dimenze je v kladné části komunikace na bázi cti či jistiny, tedy podávání nezkreslených, pravdivých informací, v záporné části biopole jde o lež a podvádění.
Tyto Dimenze zde tedy jsou už dávno,
Takže nabízený vstup do čtvrté a páté dimenze je zase nejspíš past na nevědomé lidstvo....
https://www.tartaria.sk/armageddon-2/ |
|