 | Hana 10.05.2023 08:40
|
| Had napsal(a): Ano v podstatě to to jsou pastičky na lidi. Je to o tom o čem tady komunikujem. O kultivaci člověka. Když to hodně zestručním a řeknu hodně jednoduše a zkresleně. Je to o poznání a ovládnutí sama sebe. Takže dokavad to... |
Strážce prahu
je psychologický termín, který vyjadřuje fenomen, který se týká snad úplně všech lidí a to ten, že jakmile na sobě začneme pracovat, udělá vždy vše, aby člověka od sebepoznání a žití dle svého božského jádra odradil.
Síly dolních světů tvrdě prověřují náš charakter a často dokážou „vysosat“ energii strachu, bolesti či utrpení i ze zpočátku zdánlivě nevinných příčin.
https://www.youtube.com/watch?v=GO5klP9XCNI |
|