 | Hana 11.05.2023 09:31
|
| Had napsal(a): Udělal jsem stručný popis na zjištťování necností.
https://www.omforum.cz/p.php?idx=49158 |
Já jsem si tu přiloženou tabulku dle popisu vyplnila, je to podle mě dobrá identifikace toho, jak člověk navenek působí - i když je to hodně zjednodušené, a možná je to tak dobře, protože to poukazuje na takové ty nejkřiklavější nectnosti . Je zajímavé, že při práci na sobě (mluvím o sobě), člověk nachází snad všechny nectnosti, na které si vzpomene a když je zpracuje, objeví se další... Ale těm nejkřiklavějším se tak nějak vyhýbá, nechce se mu do nich, i když o nich moc dobře tuší a to ho vlastně brzdí. |
|