Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 7)
 
Hana   
11.05.2023 09:31

740 50 1030 
  Had napsal(a):    Udělal jsem stručný popis na zjištťování necností. https://www.omforum.cz/p.php?idx=49158

Já jsem si tu přiloženou tabulku dle popisu vyplnila, je to podle mě dobrá identifikace toho, jak člověk navenek působí - i když je to hodně zjednodušené, a možná je to tak dobře, protože to poukazuje na takové ty nejkřiklavější nectnosti . Je zajímavé, že při práci na sobě (mluvím o sobě), člověk nachází snad všechny nectnosti, na které si vzpomene a když je zpracuje, objeví se další... Ale těm nejkřiklavějším se tak nějak vyhýbá, nechce se mu do nich, i když o nich moc dobře tuší a to ho vlastně brzdí.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License