 | Karel 124 29.05.2023 18:22 Bydliště: Praha a okolí
|
| qigongdayan napsal(a): To jsem napsal na reakci Hanky - říká se, že podle sebe soudím tebe.
Ani nevíte jak rád bych můj náhled na lidi vrátil zpět ...... |
Dá se to pochopit, možná si nečekal tak tvrdou ránu ve věznici, kde je nakupená odvrácená negativní strana společnosti. Možná si důvěřoval příliš svému "daimoniu"
a byl v tu chvíli sám pro sebe hrdinou, který to dokáže napravit ?
Možná tě lákala slušná odměna za nebezpečnou práci, sám to víš nejlíp a není to k zveřejnění zde ! Mám prosbu : Vrať se k okolnostem před podpisem smlouvy, najdeš tam zřejmě důvod rozhodnutí, které způsobilo, že si tu práci vzal. Rozhodnutì bylo zřejmě nezralé oositivní energie, se vyčerpala brzy a pak přišel úpadek. Když si to období znovu znovu procítíš, a to platí i pro práci v ochránce, mohlo b se ti ulevit. Objeví se ti tím tvoje vlastní vlastnost, kvůli které si to rozhodnutí udělal, budeš už ale o ní vědět, budeš jejím pánem a při dalším rozhodovacím procesu bude rozhodnutí lepší.
|
|