Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 8)
 
Karel 124   
29.05.2023 18:22
Bydliště: Praha a okolí
736 44 864 
  qigongdayan napsal(a):    To jsem napsal na reakci Hanky - říká se, že podle sebe soudím tebe. Ani nevíte jak rád bych můj náhled na lidi vrátil zpět ......

Dá se to pochopit, možná si nečekal tak tvrdou ránu ve věznici, kde je nakupená odvrácená negativní strana společnosti. Možná si důvěřoval příliš svému "daimoniu"
a byl v tu chvíli sám pro sebe hrdinou, který to dokáže napravit ?
Možná tě lákala slušná odměna za nebezpečnou práci, sám to víš nejlíp a není to k zveřejnění zde ! Mám prosbu : Vrať se k okolnostem před podpisem smlouvy, najdeš tam zřejmě důvod rozhodnutí, které způsobilo, že si tu práci vzal. Rozhodnutì bylo zřejmě nezralé oositivní energie, se vyčerpala brzy a pak přišel úpadek. Když si to období znovu znovu procítíš, a to platí i pro práci v ochránce, mohlo b se ti ulevit. Objeví se ti tím tvoje vlastní vlastnost, kvůli které si to rozhodnutí udělal, budeš už ale o ní vědět, budeš jejím pánem a při dalším rozhodovacím procesu bude rozhodnutí lepší.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License