 | Had 30.05.2023 10:03 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Hana napsal(a): Možná stojí i za zamyšlení, proč se zrovna z těchto lidí staly ty "hnusy naší skvělé civilizace", tzn. co za tím stojí a proč zrovna oni a v očích koho ap. |
Jednotlivými lidmi bych se nedoporučoval zabývat na počátku své cesty ke světlu. Mi nevíme co mají za sebou, jaké jsou to duše? To mi nevíme..
Tady by se snadno mohlo stát to že sklouzneme do posuzování a souzení druhých, místo zabývání se sám sebou a kráčení po své cestě rozvoje. |
|