Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 9)
 
Karel 124   
31.05.2023 19:11
Bydliště: Praha a okolí
736 44 864 
Pafixa napsal: ..,že si mne vybral můj přítel Bruno. ...
To není překlep, pokud je zesnulý mistr skutečně zakotvený v bezčasovosti, tak pomáhá svým žákům a toť vše. Stoupenci Budhovi
mají Budhu, stoupenci Ježíšovi mají
Krista, stoupenci Mohamedovi mají
Proroka atd.
Pan Bruno vyléčil tisíce lidí .
Přišel i ke mně ne jako osoba, ale jako energie léčby v přítomném okamžiku.
Někde ve vlákénku synchronicity jsem o tom napsal víc.
Lidská mysl má schopnost uskutečňovat své úvahy, pokud to má pomáhat ostatním, je to velmi rychlé. Pak nastává zmiňovaná multiplikace. Zmiňovaná o pár příspěvků dříve.
Co člověk to cesta. V té bezčasovosti,
pokud budeme ok, je možné se sejít.
Kéž bychom byli OK za každých okolností.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License