Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 9)
 
Had   
03.06.2023 13:48
Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
1534 90 1476 
Ano, nerozumíme. Nebavím se o tom o čem přemýšlím na co myslím. Bavíme se o společnosti, jak to funguje spíše nefunguje, to podle úhlu pohledu.
každý mnohdy vidí co chce vidět. Ty vidíš, že jsem ochoten se zabývat tím co mě chce ovládat, tou temnotou, ale bez toho to poznání, se té cizí temnoty nezbavím a tu vlastní negativitu neovládnu. Snažím se jít k jádru problému, abych se do těch nádherných, příjemných stavů dostal trvale a ne jen na krátkou dobu pomocí nějaké techniky na zvýšení vibrací.
Také já vidím u tebe jisté charakteristické rysy. Nevím jak nazvat člověka, který zavírá oči před realitou a myslí si že jenom úsměvem a laděním čaker se to změní. To je jenom utopie.
A to že popisuju stav věcí není přeci mluvení za druhé. To že plaveme v zapáchající žumpě předpisů, příkazů, zákazů, zlodějiny, podvodů a lží. Tak se nebudu tvářit, že plavu v křišťálově čistém jezírku. Ano snažím se odfiltrovat a omezit působení těch negativit, ale něco jde odstínit lehce, něco špatně a něco vůbec. To záleží na tom s čím jsme přišli do toho to života a jaký máme plán, jaké zkušenosti získat. K tomu potřebuji tebe nebo i Martina prostě lidi kolem neboli společnost.
Ale pořád jsme se nedotkli toho, proč by se tato společnost mněla měnit k lepšímu, na zákalně čeho někteří usuzují, rád bych to taky viděl.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License