Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 10)
 
Had   
04.06.2023 10:09
Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
1534 90 1476 
  Pafixa napsal(a):    pokud se nenecháš uvést do našeho učení, nemáš šanci pochopit

Upsat se aniž bych věděl čemu. To není cesta světla. Předem druhého deklasovat že nemůže něco pochopit, tak to také není světlo. Tajnosti používá kdo, to taky víme.
Procházel jsem nazpátek naše příspěvky, ale ani vjednom nezaznělo jak nebo jakým spůsobem se snažíš nebo snažíte působit na společnost. Jenom obecné řeči o pozitivitě, Řeči o ovoc? To je také velmi odvážné a zavádějící. Ty poznáš kdo je jaké ovoce a ty znáš všechna ovoce na planetě?
Nevím jestli čteš co píšu. Když napíšu mám osobní zkušenost a ty odpovíš kdych měl osobní zkušenost tak já nevím?
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License