 | Had 04.06.2023 10:09 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Pafixa napsal(a): pokud se nenecháš uvést do našeho učení, nemáš šanci pochopit |
Upsat se aniž bych věděl čemu. To není cesta světla. Předem druhého deklasovat že nemůže něco pochopit, tak to také není světlo. Tajnosti používá kdo, to taky víme.
Procházel jsem nazpátek naše příspěvky, ale ani vjednom nezaznělo jak nebo jakým spůsobem se snažíš nebo snažíte působit na společnost. Jenom obecné řeči o pozitivitě, Řeči o ovoc? To je také velmi odvážné a zavádějící. Ty poznáš kdo je jaké ovoce a ty znáš všechna ovoce na planetě?
Nevím jestli čteš co píšu. Když napíšu mám osobní zkušenost a ty odpovíš kdych měl osobní zkušenost tak já nevím? |
|