 | Had 04.06.2023 22:46 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| Pafixa napsal(a): No myslím, že jsem se to tu snažil vysvětlit, tedy v tomto vlákně. Stačí si přečíst o čem jsem psal. Pokud chceš vzestup zažít, musíš se o to snažit. Psal jsem tu o tom, že je potřeba místo slov činů, místo stání na... |
Přečetl jsem si tvé doporučované vlákno. To co tampopisuješ je takové .... .
Dnes již mám větší poznání. Tím ale neříkám že ho ovládám nebo že vše znám.
Jediné co jsem se dozvěděl, že lečí vše a všechno.
Dále - musím se účastnit v některé skupině pravidelně - co to je?
Toto je ukázka jenom nic neříkajících obecných slov a frází. Uplně stejně nám už několi tisíc let vtloukají do hlavy - miluj svého blyžního - a není vidět, že by to mnělo nějaký efekt. A nikdo se neptá proč? |
|