Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vzestup lidské společnosti   (str. 10)
 
Had   
04.06.2023 22:46
Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
1534 90 1476 
  Pafixa napsal(a):    No myslím, že jsem se to tu snažil vysvětlit, tedy v tomto vlákně. Stačí si přečíst o čem jsem psal. Pokud chceš vzestup zažít, musíš se o to snažit. Psal jsem tu o tom, že je potřeba místo slov činů, místo stání na...

Přečetl jsem si tvé doporučované vlákno. To co tampopisuješ je takové .... .
Dnes již mám větší poznání. Tím ale neříkám že ho ovládám nebo že vše znám.
Jediné co jsem se dozvěděl, že lečí vše a všechno.
Dále - musím se účastnit v některé skupině pravidelně - co to je?
Toto je ukázka jenom nic neříkajících obecných slov a frází. Uplně stejně nám už několi tisíc let vtloukají do hlavy - miluj svého blyžního - a není vidět, že by to mnělo nějaký efekt. A nikdo se neptá proč?
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License