Vážení přátelé,
podařilo se mě po mechanické stránce vyrobit dokonalého zmetka takže nemohu odzkoušet systém "žiletka" .
Nevzdávám to, už vím kde jsem nadělal chyby, takže začínám znova . Ale to bude zase až na podzim.....
Tak vám přeji v bastlení více úspěchů
H.v.