 | Adam 14.06.2023 23:06 Bydliště: Praha
|
| Na tohle snad abych radši moc nereagoval; celá ta iniciativa je o něčem širším, než o nějakých 70 Korunách
nebo o "hodnotě" slepic na smetanu. Je to o tom, že ke zvířecím bytostem přistupuješ úplně jinak
než skrze tyhle pohledy.
Lidé si tyto slípky z velkochovů do svých výběhů berou, když mají místo. Slípky začnou časem
obrůstat novým peřím, začnou být viditelně šťastné. Má to být taková trochu odměna za to,
že až dosud přežili velkochovný koncentrák, který je často o mohutném stresu a utrpení.
Jestli taková slípka nakonec skončí na talíři, nebo zda nikoli, to je to poslední,
na co by tito lidé mysleli. Prostě trochu jiní lidé, Martine, no. Co dál dodat... |
|