Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Slepičky ve velkochovech a jak lze pomoci   (str. 3)
 
Adam   
14.06.2023 23:06
Bydliště: Praha
6425 584 6134 
Na tohle snad abych radši moc nereagoval; celá ta iniciativa je o něčem širším, než o nějakých 70 Korunách
nebo o "hodnotě" slepic na smetanu. Je to o tom, že ke zvířecím bytostem přistupuješ úplně jinak
než skrze tyhle pohledy.
Lidé si tyto slípky z velkochovů do svých výběhů berou, když mají místo. Slípky začnou časem
obrůstat novým peřím, začnou být viditelně šťastné. Má to být taková trochu odměna za to,
že až dosud přežili velkochovný koncentrák, který je často o mohutném stresu a utrpení.
Jestli taková slípka nakonec skončí na talíři, nebo zda nikoli, to je to poslední,
na co by tito lidé mysleli. Prostě trochu jiní lidé, Martine, no. Co dál dodat...
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License