Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Slepičky ve velkochovech a jak lze pomoci   (str. 3)
 
Adam   
15.06.2023 09:04
Bydliště: Praha
6425 584 6134 
  martin11 napsal(a):    ...nemyslel jsem to s ohledem na zisk...ta slípka sice obroste to ano, ale neumí se o sebe postarat, takže ač svobodná s volným pohybem vlastně trpí...jinak bych to tady nepsal... v principu, klecové chovy...

Martine, netrpí. Zkušenosti mnoha lidí, kteří je vykupují.
Zkušenosti jsou takové, že když si slípku vezmeš, ona se pak nějakou dobu aklimatizuje.
Některá tři týdny, některá jiná tři dny. A jak se dává dál dohromady,
následně vidíš pak ten rozdíl, jak je aktivní a plná života. A samostatná.
V drtivé většině případů, kdy si je někdo z velkochovu odebere.
Proto se ta iniciativa vůbec pořádá, proto ji s veřejností sdílím
a proto Tě štvala na mém příspěvku nějaká fikce,
kterou sis ale sám vytvořil.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License