 | Adam 15.06.2023 09:04 Bydliště: Praha
|
| martin11 napsal(a): ...nemyslel jsem to s ohledem na zisk...ta slípka sice obroste to ano, ale neumí se o sebe postarat, takže ač svobodná s volným pohybem vlastně trpí...jinak bych to tady nepsal...
v principu, klecové chovy... |
Martine, netrpí. Zkušenosti mnoha lidí, kteří je vykupují.
Zkušenosti jsou takové, že když si slípku vezmeš, ona se pak nějakou dobu aklimatizuje.
Některá tři týdny, některá jiná tři dny. A jak se dává dál dohromady,
následně vidíš pak ten rozdíl, jak je aktivní a plná života. A samostatná.
V drtivé většině případů, kdy si je někdo z velkochovu odebere.
Proto se ta iniciativa vůbec pořádá, proto ji s veřejností sdílím
a proto Tě štvala na mém příspěvku nějaká fikce,
kterou sis ale sám vytvořil. |
|