 | Sysel 12.01.2016 19:05 Bydliště: Stredni Cechy
|
| Pyramidy v Bosne se nachazeji cca 30 km od Sarajeva v meste Visoko.
Hypoteza....jak vznikly??....dle vypraveni mistních :-)
Nejvetsí pyramida "SUNCE" se nachazí se na kopci. Udajne zde bylo poutní misto...mystické místo....misto kde se konaly ritualy. Misto druidů....
Toto místo bylo treba ukrýt pred vetrelci. Takže je zde vysvetleni (mozna), jakym zpusobem se dostaly obrovske monolity do tunelů. Tyto monolity byly jiz davno na miste, a byly obestaveny tunely a zkraty do nekonecnefo labyrintu, ktery byl zasypan až po strop. Ne rukama :-)
Nyni k monolitum....
Jsou to tzv. jednosložkové odlitky...trosek podobne Orgonitu. Je to beton s nano technologií. Jako vypálená keramika kteraobsahuje hodne galenitu. Zakladem jsou uvnitr prirodni velke hroty křištalu. Vyzaruji obrovske mnozstvi pozitivnich aniontů.
Na monolitech jsou ruzne znaky.
Na poslednim obrazku je zretelne, že je monolit na nekolika mistech prasknuty.....ale omyl...je to verna mapa okoli i s kopcema a udolim...praskliny jsou reky.
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|