 | balik2 19.12.2023 23:21 Bydliště: Brťov
|
| Gravitační čerpadlo Zajímalo by mě, jestli by šlo využít dešťovou vodu k čerpání vody z vodoměrné šachty. Jestli existuje nějaký jednoduchý mechanizmus, který by čerpal vodu za pomocí energie vody. Něco na styl trkač, nebo trubka v trubce. Voda tam bude přitékat z 4m výšky a potřebuje překonat cca 50 cm do odpadu. A
 |  Nákres (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|