 | Šolim 14.01.2016 19:56 Bydliště: na sever od Práglu
|
| Poota napsal(a): Za vhodnější místo srazu a výchozí bod expedice považuji stanici Laurová, orientačním bodem je restaurace "U svaté Anny" a místa se dá dosíci pěším či vlčím krokem ze Smíchovského nádraží skrze visutou lávku a následn |
Lákavá nabídka na procházku ! ! !
Pro mimopražské by byla jistě vítaná ve spojení s posirénovým čtvrtkem například 4. února , či 3. března. Dlouhodobá předpověď počasí je ovšem tristní . . . |
|