 | Adam 18.03.2024 09:00 Bydliště: Praha
|
| Starship S28 ,,Pár skvělých záběrů na loď Starship S28, která ve čtvrtek absolvovala let IFT-3.
Starship se zatím dostala ze všech předchozích letů nejvýše a vstoupila do atmosféry.
Průlet atmosférou již ale nezvládla. Díky přenosu video signálu přes Starlinky,
jsme však mohli vidět nádherné záběry z průletu atmosférou a postupným
nárůstem okolního rozžhavěného plazmatu."
http://www.kosmonautix.cz
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|