 | gromit 23.03.2024 00:27 Bydliště: Hradec Králové
|
| Adam napsal(a): .. No, cookies máš dneska všude a nevím, jestli bychom chtěli mít všude PDFka místo odkazů... Navíc je to na každém jednotlivci, který na odkaz klikne. Zvolí si sám. A navíc nevím, jestli toho dělat takovou šmíráckou... |
bohužel - kde je poptávka, vznikne nabídka - https://blog.admixer.com/cookie-alternatives/
P.S. nejsem tady v tom odborník, jen mírně poučený lajk
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|