Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Cesta ke zdraví dle učení Bruna Gröninga   (str. 2)
 
Pafixa    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
18.04.2024 19:46
Bydliště: Masada
2464 138 2268 
Co o svém působení řekla sám Bruno Groening
 
Mé objevení na veřejnosti a má slova pomohla často lidem ke zdraví, jak lidem chudým, tak bohatým, mladým nebo starým.

Pro všechny tyto příklady platí jedno: Neuzdravuji já, nýbrž uzdravuje ONO!

Toto ONO se jmenuje dobro, toto ONO se jmenuje Bůh.

To znamená, přihlásit se k životu a k pořádku, který v něm panuje. Kdo se vzdá tohoto pořádku a tím i víry v Boha a sebe sama, ten onemocní.

Čím více se oddává své nemoci, tím silnější je její vláda nad ním.

Člověk se zaplétá do svých vlastních myšlenek. Z této velmi nebezpečné spleti ho chci vysvobodit.

Moje slovo vzbuzuje jeho víru, víru v Boha a v sebe sama. Tím se mu dostává síly k tomu, aby se vymanil ze spleti zatěžujících myšlenek.

To urovnává cestu k pořádku a ke zdraví.

Kdo se uzdraví, ten také znovu získal víru.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License