 | Adam 02.06.2024 20:53 Bydliště: Praha
|
| | Občas se to tady přelévá sem tam, jestli teoretizovat nebo replikovat. Teď tu zase zaznívá, že replikovat než teoretizovat. Jenomže od každého to přeci chce trochu, od obojího - to podstatné. Chce to hlubší znalosti a určitý druh představivosti v rámci "teoretizování". Nebo si k tomu různě pomáhat, rozšiřovat si míru teoretického chápání. No a pak replikování - jo, to často odhalí nedostatky v té teoretické představivosti, nebo naopak ty teoretické schopnosti potvrdí. Praktický test je pak v určité fázi nezbytný. Tak asi k tomu ponechme vyvážený pohled. |
|