Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Elektrická podstata vesmíru   (str. 1)
 
Píďalka   
21.01.2016 00:19
Bydliště: ČR
1368 443 1767 
Komety

https://www.youtube.com/watch?v=34wtt2EUToo Angličtina s anglickými, portugalskými, srbskými a německými titulky.

Stojí za shlédutí alespoň v začátku jak se mohou komety jevit teleskopům.
Minuta 3.30 až 3.45 ukazuje kometu, ze které, na "závětrné", chladné straně, prýští výřivé plyny a částice prachu, které podle uznávané teorie pana Whippla komety uvolňují díky ohřevu podpovrchového ledu a jeho odpařování do prostoru směrem od slunce.

Výprava Stardust (NASA), která posbírala vzorky kometího chvostu a vrátila je na zem, poukázala na fakt, že tyto vzorky obsahují minerály, které mohly vzniknout jedině na planetách, které spadají do "obyvatelného" pásma slunečních oběžnic, které se vztahuje prakticky na Venuši, Zemi a Mars. Tento nález definitivně sestřelil již tak pochybenou teorii pana Oorta o původu komet.

Deep Impact Probe (sonda hlubokého zásahu) nepotvrdila jedinnou předpověď současné kosmologie, avšak splnila všechny předpovědi Wallace Thornhila, který je proponentem elektrické kosmologie. Tato sonda střelila do komety Tempel1 400kg měděnou střelu s kamerou na palubě. Střela způsobila těsně před dopadem naprosto "neočekávaný" zášleh energie naprosto nevysvětlitelný mechanicky a při dalším obletu a pozorování sonda samotná zjistila, že kráter, který NASA očekávala jako velice hluboký, s tím že měla střela vletět do více méně měkké, ledové komety, byl prakticky stěží identifikovatelný, velmi mělký a široký, tak jak předpověděl Wall Thornhill. Tato mise v podstatě potvrdila předešlé úvahy, že komety jsou v podstatě asteroidy, některé snad definitivně pocházející z Marsu, když byl Mars evidentně ničen interplanetárnímí výboji, rozházenými po sluneční soustavě, které jsou nikoliv ledové, ale kamenné.

Přítomnost vody v ocasech komet, nyní nevysvětlitelná standartní kosmologií, je celkem duchaplně vysvětlena Thorhillem a spol tím, že zatímco elektrické, plasmatické výboje způsobené elektrickými vztahy komet a Slunce, erodují povrch komety srovnatelně s technologií elektrického opracování nejen kovů, uvolňuje se z kysličníků hornin kyslík, který reaguje se slunečním větrem, složeným převážně z jader vodíku, a vytváří jednak vodu a jednak radikál OH.

Pokud by někdo měl zájem i o nastíněné mytologické souvislosti válek dávných planetárních bohů atp. lze shlédnout první díl (opět s alespoň německými titulky) https://www.youtube.com/watch?v=t7EAlTcZFwY trilogie dokumentů, kteréžto třetím a posledním dílem je předešlý odkaz pojednávající o kometách. Druhý díl je o geologii, či spíše morfologii Marsu. https://www.youtube.com/watch?v=tRV1e5_tB6Y opět alespoň s německými titulky.

Fotografie níže ukazuje, jak dovede kometa vyslat nejen svůj chvost směrem od Slunce, prý opět podle pana Whippla unášený od Slunce slunečním větrem, ale také jakýsi chvost směrem ke Slunci, který je nevysvětlitelný jakkoliv, kromě elektrické, plasmatické souvislosti mezi kometou a Sluncem. Fotka pochází ze třetího videa trilogie.
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) 
 
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte nás   |   Vytvořil: 2015-2023 Adam Benda
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License