Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Věci fyzikální - Různé   (str. 17)
 
Omior    Uživatel je zablokován
06.08.2024 11:55
Bydliště: Praha
363 69 
Jeste jednou : Vedecka metodologie znamena podeprit kazde tvrzeni reprodukovatelnym dukazem. O nic vic mi nejde. V rovine teoreticko - fyzikalni Energy predklada jen verbalni empirii vymykajici se dosavadnimu stavu poznani. Nelze to smahem zavrhnout jen kvuli tomu samotnemu - jenze pokud jde o takovou situaci, pak je jedina dalsi moznost predlozit nepopiratelna experimentalni data ktera nam ukazou, ze dosavadni teorie jsou bud nespravne, nebo v lepsim pripade jen podmnozinou fyzikalniho univerza, jak se to stalo treba newtonovske mechanice. Ktera by nestacila na popis treba radioaktivity, polovodicu, atd. Ja uz nevim jak to jasneji rict.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License