Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Věci fyzikální - Různé   (str. 17)
 
Omior    Uživatel je zablokován
06.08.2024 14:15
Bydliště: Praha
363 69 
Dobra, dobra - ale pak je jasne proc tzv. oficialni veda nechce akceptovat tyto "alternativni nauky". Vice nez 100 let nikdo dukaz nepredlozil. Ani teoreticky, ani prakticky. Tak kde tedy ziskat respekt, k cemu krome individualniho konicku to cele je ? Ano, i hobby ma svou cenu, prispiva k rustu zrucnosti, psychohygiene, atd. To je zadouci. Lide si stavi i zarizeni ktere by si mohli, leckdy i v lepsim provedeni zakoupit, Ale neni v poradku ze nekdo kritizuje etablovanou akademickou vedu , zesmesnuje jeji postupy, metodologii, obvinuje ji z lokajstvi, zaslepenosti a buhviceho jeste (ve stylu treba : VY mi dokazte ze to nemuze fungovat) - a pritom sam nicim krome tvrzeni nedisponuje. Tady se dostavame na pudu etiky a slusnosti. Kdo ji opusti - zustava sam i svoji pravdou, resp. v kruhu sve bubliny, majici crty sektarstvi.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License