 | Omior 06.08.2024 14:15 Bydliště: Praha
|
| | Dobra, dobra - ale pak je jasne proc tzv. oficialni veda nechce akceptovat tyto "alternativni nauky". Vice nez 100 let nikdo dukaz nepredlozil. Ani teoreticky, ani prakticky. Tak kde tedy ziskat respekt, k cemu krome individualniho konicku to cele je ? Ano, i hobby ma svou cenu, prispiva k rustu zrucnosti, psychohygiene, atd. To je zadouci. Lide si stavi i zarizeni ktere by si mohli, leckdy i v lepsim provedeni zakoupit, Ale neni v poradku ze nekdo kritizuje etablovanou akademickou vedu , zesmesnuje jeji postupy, metodologii, obvinuje ji z lokajstvi, zaslepenosti a buhviceho jeste (ve stylu treba : VY mi dokazte ze to nemuze fungovat) - a pritom sam nicim krome tvrzeni nedisponuje. Tady se dostavame na pudu etiky a slusnosti. Kdo ji opusti - zustava sam i svoji pravdou, resp. v kruhu sve bubliny, majici crty sektarstvi. |
|