Karel 124 06.08.2024 22:19 Bydliště: Praha a okolí
736
44
864
Já jsem za sebe v bublině, která věří, že testatika funguje, a že Nikola Tesla měl elektroauto bez baterií.
Fyzikální zdůvodnění nechť si každý vyrobí dle svých schopností.
Aldebaran je asi vhodnější místo pro diskuzi nahoře......
Ahoj