 | Omior 08.08.2024 23:46 Bydliště: Praha
|
| | Mne naprosto nevadi ze v to nekdo veri - prave naopak, dejiny lidskeho poznani znaji mnoho pripadu kdy napohled - v intencich recetni vedecke paradigmy - "nesmyslna" vira nakonec dosla sveho cile. Protoze nasla nahodou skulinu neobjevenou "oficialni vedou". Ale at je to poctive vedena prace, nejlepe s kolektivnim zapojenim, se sdilenim poznatku - no budiž, tak ať i bez toho, jsou mezi nami i zaryti individualiste, tak at si jsou, co nadelame. Co mi zasadne vadi je, ze kdyz udajne nekdo docilil vysledku, tak ho prezentuje tak, ze zene jen vodu na mlyn tem co "alternativni" postupy pokladaji a priori za nesmyslne. |
|