 | Barbucha 12.08.2024 16:52 Bydliště: Pod mostem v Praze
|
| Jakmile se to netočí a jsou tam magnety, tak je to všechno MEG. Akorát se to liší způsobem modulace magnetického pole z permanentních magnetů. A v tom je kámen úrazu, protože prozatím nikdo oficiálně nevymyslel takový způsob modulace, aby energie potřebné k modulaci mag. toku z magnetů byla menší než energie z magnetů použitelná a byl ekonomicky použitelný . Obdobu klasického polovodiče pro magnetické pole zatím nikdo nevymyslel, nebo alespoň se o tom oficielně neví. |
|