Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    MEG generátor a zařízení velmi podobná   (str. 1)
 
Barbucha    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
12.08.2024 16:52
Bydliště: Pod mostem v Praze
539 30 385 
Jakmile se to netočí a jsou tam magnety, tak je to všechno MEG. Akorát se to liší způsobem modulace magnetického pole z permanentních magnetů. A v tom je kámen úrazu, protože prozatím nikdo oficiálně nevymyslel takový způsob modulace, aby energie potřebné k modulaci mag. toku z magnetů byla menší než energie z magnetů použitelná a byl ekonomicky použitelný . Obdobu klasického polovodiče pro magnetické pole zatím nikdo nevymyslel, nebo alespoň se o tom oficielně neví.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License