Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 4)
 
Blik    Uživatel je zablokován
18.08.2024 20:52
Bydliště: Litomyšl
  gromit napsal(a):    Ahoj, záleží, co to znamená "k běžnému používání". Já používám hlavně GPT4o a občas některé jeho specializované modely - Dall-e, Python, Data Analyst, SciSpace,... v práci Jeni, Research Rabbit nebo Elicit. ...

Děkuji za info, AI potřebuji na úrovni střední školy. Velmi mě zajímá t.zv. volná energie získaná pomocí elektro agregátů. Jsem ve sporu s naším profesorem ve škole. Předmět vyuky sic mám za 1, ale pan profesor nechce o nějakém energetickém zisku ani slyšet.
Doufám, že AI něco poradí. Sleduji toto forum a diskuzi zde, zejména pak Figuera generátor. to je právě spor s panem profesorem. Doufám, že se mě někdo zde zastane, protože členovi zde Figuera generátor úspěšně pracuje. S poděkováním p. Gromitovi Blik
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License