 | Crabat 10.09.2024 05:07 Bydliště: Krušné hory
|
| Opět uplynul rok od doby, kdy jsem tu byl naposledy. Když pročítám Tvé texty, vidím, že pořád vycházíš ze stejných principů a postojů. Takže bych Tě chtěl pozvat na Facebook do skupiny "Vědomí" k načerpání inspirace, abys viděl, že otázky, jež si kladeš, je možné pojímat zcela jinak. Najdeš mne tam pod nickem Cailte Paul. Diskutovat můžeme tam i tady, jak Ti bude příjemnější. Prostředí Omfora je uživatelsky mnohem lepší, ale je tu podstatně méně lidí, co se do debaty zapojí. Nicméně Ty se potřebuješ seznámit s úvahami lidí, kteří na sobě po léta intensivně pracují. A v současné době vím o této jediné skupině. Takže budeš-li se chtít dozvědět něco víc, přijď tam. Sám do "Vědomí" přispívám již nějakých dva a půl roku prakticky denně. A najdeš tam opravdu stovky úvah, které stojí za to si pročíst, zamyslet se nad nimi, pohlédnout na věc z jiné perspektivy. |
|