Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Úvahy směrem k Hadovi   (str. 1)
 
Crabat   
10.09.2024 05:07
Bydliště: Krušné hory
73 10 51 
Opět uplynul rok od doby, kdy jsem tu byl naposledy. Když pročítám Tvé texty, vidím, že pořád vycházíš ze stejných principů a postojů. Takže bych Tě chtěl pozvat na Facebook do skupiny "Vědomí" k načerpání inspirace, abys viděl, že otázky, jež si kladeš, je možné pojímat zcela jinak. Najdeš mne tam pod nickem Cailte Paul. Diskutovat můžeme tam i tady, jak Ti bude příjemnější. Prostředí Omfora je uživatelsky mnohem lepší, ale je tu podstatně méně lidí, co se do debaty zapojí. Nicméně Ty se potřebuješ seznámit s úvahami lidí, kteří na sobě po léta intensivně pracují. A v současné době vím o této jediné skupině. Takže budeš-li se chtít dozvědět něco víc, přijď tam. Sám do "Vědomí" přispívám již nějakých dva a půl roku prakticky denně. A najdeš tam opravdu stovky úvah, které stojí za to si pročíst, zamyslet se nad nimi, pohlédnout na věc z jiné perspektivy.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License