 | Omior 13.09.2024 01:16 Bydliště: Praha
|
| Kdo to tu psal ze AI s cimsi neporadi ? :) Novinka – nový model AI. Už to mysli (no dobre, emuluje mysleni...) v necem skoro na urovni človeka. Vyvoj AI jde šilenou rychlosti, i mne to prekvapuje – a to jiste, ze dostavame verejne jen mensi cast toho co se vyvinulo uz doopravdy…
„Podle OpenAI o1 v testech podává při řešení složitých otázek z fyziky, chemie či biologie obdobné výsledky jako studenti doktorandského studia (PhD). Zatímco předchozí model GPT-4o v kvalifikačním testu na mezinárodní matematickou olympiádu správně vyřešil 13 % úkolů, o1 úspěšně zvládl 83 %.“
https://www.lupa.cz/aktuality/zvlada-matematiku-a-umi-premyslet-openai-predstavila-novy-ai-model-o1/?
Já jen že jak dlouho ještě zvládne naše uspořádání společnosti, ekonomiky, vojenství, atd. zvládat stále stoupající rychlost vývoje možností umělé inteligence… |
|