Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 5)
 
Omior    Uživatel je zablokován
13.09.2024 01:16
Bydliště: Praha
363 69 
Kdo to tu psal ze AI s cimsi neporadi ? :) Novinka – nový model AI. Už to mysli (no dobre, emuluje mysleni...) v necem skoro na urovni človeka. Vyvoj AI jde šilenou rychlosti, i mne to prekvapuje – a to jiste, ze dostavame verejne jen mensi cast toho co se vyvinulo uz doopravdy…
„Podle OpenAI o1 v testech podává při řešení složitých otázek z fyziky, chemie či biologie obdobné výsledky jako studenti doktorandského studia (PhD). Zatímco předchozí model GPT-4o v kvalifikačním testu na mezinárodní matematickou olympiádu správně vyřešil 13 % úkolů, o1 úspěšně zvládl 83 %.“

https://www.lupa.cz/aktuality/zvlada-matematiku-a-umi-premyslet-openai-predstavila-novy-ai-model-o1/?
Já jen že jak dlouho ještě zvládne naše uspořádání společnosti, ekonomiky, vojenství, atd. zvládat stále stoupající rychlost vývoje možností umělé inteligence…
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License