Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Jaderná energie, studená fúze a další výkonová energetika   (str. 1)
 
Omior    Uživatel je zablokován
21.09.2024 15:20
Bydliště: Praha
363 69 
To je zcela individualni. Treba velmi rychly rozvoj zeleznice v polovine 19. stoleti. Radar - zacatky se daji vysledovat nekdy v zacatku 30. let - v 1941 uz zcela nezbytna vec. Nebo jeste vice - jaderna puma. V 1941 v podstate jen teoreticky koncept - v 1945 uz to bouchalo. Dalo by se namitnout ze to vse tahl zajem vojenstvi. Ale to ted taky ! Nezarusitelne drony vybavene AI ktera sama vybere cil, nove pancire, dlouholety vycvik bude muset mit jen jeden zivy letec, se kterym poleti hejno robotickych stihacek, atd. atd. I pechote by treba moc pomohlo uz jen treba roboticke nakladni auticko - nebo chodici robot - co by vezlo munici a vystroj... Tlak na vyvoj AI ze strany armad je enormni a jak v minulosti, tak i ted se to prenese i do okolnich oboru. Jakoze dnes si maly lodni radar zn. Furuno muzete objednat na eBay za 1500 USD a dat si treba na sinagl na Lipne :)
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License