 | Omior 21.09.2024 15:20 Bydliště: Praha
|
| | To je zcela individualni. Treba velmi rychly rozvoj zeleznice v polovine 19. stoleti. Radar - zacatky se daji vysledovat nekdy v zacatku 30. let - v 1941 uz zcela nezbytna vec. Nebo jeste vice - jaderna puma. V 1941 v podstate jen teoreticky koncept - v 1945 uz to bouchalo. Dalo by se namitnout ze to vse tahl zajem vojenstvi. Ale to ted taky ! Nezarusitelne drony vybavene AI ktera sama vybere cil, nove pancire, dlouholety vycvik bude muset mit jen jeden zivy letec, se kterym poleti hejno robotickych stihacek, atd. atd. I pechote by treba moc pomohlo uz jen treba roboticke nakladni auticko - nebo chodici robot - co by vezlo munici a vystroj... Tlak na vyvoj AI ze strany armad je enormni a jak v minulosti, tak i ted se to prenese i do okolnich oboru. Jakoze dnes si maly lodni radar zn. Furuno muzete objednat na eBay za 1500 USD a dat si treba na sinagl na Lipne :) |
|