Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátory částečně inspirované Holcombem, Figuerou a dalšími   (str. 1)
 
Energy1   
26.09.2024 18:11

1955 112 2046 
  Karel 124 napsal(a):    Uvolněte se prosím a : --- Když se na cenu zeptá dodavatel malých elektráren, tak mu odpovězeno je. Odpověď mezitím přišla. Ceny jak E1 říká, nebo mírně nižší. Jde tady ještě o fakt, že pokud se dělá komutátor který...

Jo jo, tak to v praxi chodí, pokud jde o velké prachy, tak očka jen zajiskří a nic není problém. Při výrobě turbíny Wattse jakožto malé soukromé zakázky jsem měl velké problémy, aby mi to vůbec někdo vyrobil a mohu vám říct narovinu, že pokud bych neuplatil jisté lidi, nedočkal bych se. Ano, tohle je realita, pokud má někdo hluboko do kapsy a potřebuje to vyrobit levně, pak se na něj každý vy*ere. Jak se říká neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš. Ale bez nich to nejde. Dobrá zpráva je, že Figuera je proti wattsovi brnkačka, co se strojařiny týče. Tam stačí vyrobit dva jednoduché domky na ložiska a nosný talíř uhlíků s hřídelí a je hotovo. Ten, kdo má doma soustruh, tak to udělá hravě. Watts vyžaduje velký soustruh, CNC frézu, vrtací a závitový stroj, velkou horizontální frézu a CNC svařovací automat. To jen tak na porovnání.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License