 | Energy1 26.09.2024 18:11
|
| Karel 124 napsal(a): Uvolněte se prosím a : --- Když se na cenu zeptá dodavatel malých elektráren, tak mu odpovězeno je. Odpověď mezitím přišla. Ceny jak E1 říká, nebo mírně nižší.
Jde tady ještě o fakt, že pokud se dělá komutátor který... |
Jo jo, tak to v praxi chodí, pokud jde o velké prachy, tak očka jen zajiskří a nic není problém. Při výrobě turbíny Wattse jakožto malé soukromé zakázky jsem měl velké problémy, aby mi to vůbec někdo vyrobil a mohu vám říct narovinu, že pokud bych neuplatil jisté lidi, nedočkal bych se. Ano, tohle je realita, pokud má někdo hluboko do kapsy a potřebuje to vyrobit levně, pak se na něj každý vy*ere. Jak se říká neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš. Ale bez nich to nejde. Dobrá zpráva je, že Figuera je proti wattsovi brnkačka, co se strojařiny týče. Tam stačí vyrobit dva jednoduché domky na ložiska a nosný talíř uhlíků s hřídelí a je hotovo. Ten, kdo má doma soustruh, tak to udělá hravě. Watts vyžaduje velký soustruh, CNC frézu, vrtací a závitový stroj, velkou horizontální frézu a CNC svařovací automat. To jen tak na porovnání. |
|