 | Omior 01.10.2024 17:05 Bydliště: Praha
|
| | To mas pravdu o techto moznostech, ale je sporne zda jsou na ne podminky zrovna ted. Jsou nazory, ze nejsou. Pritel fyzik to nazyva 'dychani casoprostoru". Pritel mystik "ztratou many". A pritel Lejzr - pardon, religionista - to nazyva tak, ze Archandele kteri byli nositeli teto energie se uz ze Zeme davno odstehovali. Dnes by menhirova celoplanetarni rozvodni sit nefungovala, sochy moai by nekraceli same, tvarova telesa z labyrintu pod pyramidami by neodsali zivotni energii ze zlodeje... |
|