Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 9)
 
Adam   
02.10.2024 15:51
Bydliště: Praha
6425 584 6134 
  Crabat napsal(a):    ... Ale, uznávám, tady je společenství spíše technického rázu, takže já jsem tu rušivým elementem. Sám jsem to na svém foru kdysi nechával volně běžet, ono se to samo vyvrství, ...

Možná to jen píšeš naschvál, abych se k tomu veřejně vyjádřil, protože asi tušíš,
že Ty opravdu žádným rušivým elementem nejsi. Že je to tu výrazněji technického
rázu, nemusí být úplně pravda, ale za určitých okolností to tak může někdo zdánlivě
vnímat. Nicméně právě proto, že vše spolu souvisí, je mým cílem, aby zde bylo
pokud možno plné spektrum, tedy od toho, co někdo hanlivě nálepkuje jako "ezo",
až po striktní techniku. Aby se jedním doplňovalo druhé. Naše existence probíhá
v rámci obojího. Nízkého fyzického světa a hmoty, i "vyšších" sfér.
Každý může přijít a poklidně a přátelsky sdělit svůj úhel pohledu, svůj kontext,
který mu v danou chvíli připadá smysluplný. Protože realitu a "pravdu" tvoří
právě toto. Naše odlišnosti, různé stupně vnímání a různé způsoby myšlení.
Ta hodnota je právě v tom, když se toto hezky doplňuje a každý ladí ten pohled
podle sebe. Pokud by i Omior mile a přátelsky psal, že k těmo "ezo" věcem zkrátka
nemá vztah či kladný postoj atd., je to také v pořádku. I on je součástí tohoto všeho
a má to své "důvody". Ale bohužel mi už psalo několik lidí a sám to tak vnímám,
že spíše právě jeho počínání je rušivé. Zcela na rovinu, to Tvé ani trochu rušivé není,
což posoudím v tomto "samolibě" sám jako ten, který určuje profilování této komunity.
Existují možnosti, kdy by to zde od tématu AI sklouzlo někam pryč opravdu výrazně,
a to by nebylo dobře, ale k tomu zatím nedošlo a dle mě velmi náležitě připomínáš,
co všechno s tím souvisí. Je pak bezva, když se obě strany vyjádří, zde "na skle"
to pak pro všechny zůstane a jde se od toho pryč (nepodporuje se pak další dohadování,
které by kromě přívalu písmenek nikam nevedlo). Takže závěrem, Crabate, Ty jsi mi to
tady opravdu nijak nezkomplikoval a poskytuješ do fóra přesně ten prvek, který je tu
sakra hodně potřeba a maximálně ho vítám. Jsou to jiní, se kterými je tu těžkopádná
práce.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License