Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 9)
 
Omior    Uživatel je zablokován
02.10.2024 16:29
Bydliště: Praha
363 69 
Ja myslim ze vicero mych prispevku svedci o tom ze se snazim o celostni pohled na Univerzum. Jen jsem toho nazoru, ze kdyz se chce dosahnout konkretniho technickeho vysledku, tak bohuzel se k nemu nedospeje uvahami "kolik andelu se vejde na hrot jehly" - byt by v jinem kontextu, t,j. zasazeni cloveka do energoinformacniho pole, i takovato debata davala smysl. Nepecme dort ve stylu Kocicky a Pejska Zabyvat se da filosoficky smysluplne napriklad tim zda AI, sice 100 % emulujici lidsky mozek, nebude mit proti cloveku neodstranitelnou nevyhodu prave v tom, ze nebude soucasti toho obecneho pole zive prirody.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License