 | Omior 02.10.2024 16:29 Bydliště: Praha
|
| Ja myslim ze vicero mych prispevku svedci o tom ze se snazim o celostni pohled na Univerzum. Jen jsem toho nazoru, ze kdyz se chce dosahnout konkretniho technickeho vysledku, tak bohuzel se k nemu nedospeje uvahami "kolik andelu se vejde na hrot jehly" - byt by v jinem kontextu, t,j. zasazeni cloveka do energoinformacniho pole, i takovato debata davala smysl. Nepecme dort ve stylu Kocicky a Pejska Zabyvat se da filosoficky smysluplne napriklad tim zda AI, sice 100 % emulujici lidsky mozek, nebude mit proti cloveku neodstranitelnou nevyhodu prave v tom, ze nebude soucasti toho obecneho pole zive prirody. |
|