 | Karel 124 03.10.2024 10:30 Bydliště: Praha a okolí
|
| To znamená, že bude třeba prostředí
od UI (AI) občas vyčistit. Prostředky k tomu existují již dnes, a nové vůbec nejsou. Pokud ale se bude i nadále používat ve velkém elektronizace všeho, již první čištění
bude mít za následek všeobecný úpadek. Asi je už dnes jedno co o tom kdo dál bude psát. Pohodlí s tlačítky nenadále a rychle skončí.
To je jedna nevlídná možnost.
Druhá možnost je, že vše je jinak.
Například hezky je to vylíčené v knížce: Průvodce stopaře po galaxii.
Ahoj |
|