Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 10)
 
Karel 124   
04.10.2024 15:24
Bydliště: Praha a okolí
736 44 864 
Času je málo a voda stoupá.
 
Vyčistit Zemi od UI obávám se není snadné.
Otázka kdo ji stvořil a k čemu je na místě. Každý se snaží prodat svůj rozum co nejdráž, vypadá to na to.
Nu a energie a povaha UI bude otiskem tvůrce. Výchova k soupeření
je dnes podporována i ve školství
Žádné Ubuntu
Každý zde napíše, že to nejde.
Pak se ale dalšímu vývoji divit nelze.
Proč by měl být positivní ?
Pár lidí snad přežije,........

Existuje zřejmě nákladná cesta, kterou by to možná šlo zvrátit :
Mezi ano a ne je 12 možností. Do šesté která je vyrovnaná je to k ano ale postupně méně
Od vyrovnané k 12 je to postupně víc ne. Prostor mezi ano a ne znamená uvažovat a napodobovat lidské rozhodování tak aby nedošlo k neřešitelnému konfliktu znamená počítat s emocemi, kvantifikovat je a tím vytvářet smír. Určitě by při tvoření vazeb napohla znalost systému I ťing

Toto dokoumat a zavést může snad jedině Gates ze západu, anebo někdo z Čìny. Ale čas se krátí.
Mohlo by se to dodávat jako nadřazený systém.
Jó a počítalo by se snadněji v 12 soustavě .
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License