 | Karel 124 04.10.2024 15:24 Bydliště: Praha a okolí
|
| Času je málo a voda stoupá. Vyčistit Zemi od UI obávám se není snadné.
Otázka kdo ji stvořil a k čemu je na místě. Každý se snaží prodat svůj rozum co nejdráž, vypadá to na to.
Nu a energie a povaha UI bude otiskem tvůrce. Výchova k soupeření
je dnes podporována i ve školství
Žádné Ubuntu
Každý zde napíše, že to nejde.
Pak se ale dalšímu vývoji divit nelze.
Proč by měl být positivní ?
Pár lidí snad přežije,........
Existuje zřejmě nákladná cesta, kterou by to možná šlo zvrátit :
Mezi ano a ne je 12 možností. Do šesté která je vyrovnaná je to k ano ale postupně méně
Od vyrovnané k 12 je to postupně víc ne. Prostor mezi ano a ne znamená uvažovat a napodobovat lidské rozhodování tak aby nedošlo k neřešitelnému konfliktu znamená počítat s emocemi, kvantifikovat je a tím vytvářet smír. Určitě by při tvoření vazeb napohla znalost systému I ťing
Toto dokoumat a zavést může snad jedině Gates ze západu, anebo někdo z Čìny. Ale čas se krátí.
Mohlo by se to dodávat jako nadřazený systém.
Jó a počítalo by se snadněji v 12 soustavě .
|
|