Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 10)
 
gromit   
04.10.2024 20:40
Bydliště: Hradec Králové
219 25 179 
  Omior napsal(a):    *** Ma tady nekdo krome rochneni si v radoby intelektualskych proslovech s naprosto neuchopitelnym obsahem i neco věcného ? Treba jako ja, co jsem mluvil s jednim podnikatelem, ze ve Svazu prumyslu uz o AI diskutovali...

Adamovi se to asi nebude zamlouvat, ale nešlo by téma Umělá inteligence rozdělit do dvou vláken, podobně jako Figuera? Aby si technokrati i filozofové mohli rochnit každý na své kupce a přitom se koukat přes rameno na druhou kupku? Jen názor. Technokrata, který sice nemá nic proti holistickému přístupu (taková obecná teorie systémů třeba ), ale víc mu vyhovuje strukturovaná informace.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License