 | gromit 04.10.2024 20:40 Bydliště: Hradec Králové
|
| Omior napsal(a): *** Ma tady nekdo krome rochneni si v radoby intelektualskych proslovech s naprosto neuchopitelnym obsahem i neco věcného ? Treba jako ja, co jsem mluvil s jednim podnikatelem, ze ve Svazu prumyslu uz o AI diskutovali... |
Adamovi se to asi nebude zamlouvat, ale nešlo by téma Umělá inteligence rozdělit do dvou vláken, podobně jako Figuera? Aby si technokrati i filozofové mohli rochnit každý na své kupce a přitom se koukat přes rameno na druhou kupku? Jen názor. Technokrata, který sice nemá nic proti holistickému přístupu (taková obecná teorie systémů třeba ), ale víc mu vyhovuje strukturovaná informace. |
|